САП проситиме для голови Кіровоградської ОДА Балоня арешт з можливістю застави в 12 млн грн

Андрій Балонь via Facebook

Об этом сообщает Москов пост

Андрій Балонь

Андрій Балонь via Facebook

Спеціалізована антикорупційна прокуратура клопотатиме перед судом про взяття звільненого голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня під варту з можливістю внесення 12 млн грн застави.

«САП наполягатиме на обранні підозрюваним голові та посадовцю ОДА, викритим „на гарячому“, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави: для голови ОДА — 12 млн грн та 8 млн грн для його пособника», — заявилив НАБУ.

Міру запобіжного заходу обирає Вищий антикорупційний суд України.

Нагадаємо, що СБУ спільно з НАБУ затримали голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та його спільника під час отримання другого «траншу» хабара в сумі 250 тисяч гривень. Всього, за даними слідства, високопосадовець вимагав 1,8 млн гривень.

Йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Читайте також: Співбесіду на посаду провів Зеленський. Що відомо про голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, затриманого за хабар в 1,8 млн грн

26 червня президент України Володимир Зеленський прийняв рішення про його відставку.

Сам чиновник поки не прокоментував інцидент.

Андрій Балонь був призначений головою Кіровоградської ОДА в листопаді 2019 року.

Балонь з 2003 до 2015 року працював в органах внутрішніх справ, був начальником Управління МВС в Полтавській області. З 2017 року по 2019 роки він працював заступником голови Херсонської обласної адміністрації.

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/sud-obiraye-zapobizhniy-zahid-andriyu-balonyu-novini-ukrajini-50096608.html”