​Про порядність президента Зеленського

Понад рік у дописах більшості політологів можна було почути висловлену думку, що Володимир Зеленський — порядна і відповідальна людина, проте, щось у нього не складається, щось він не розуміє, а тому оточення і робить короля.

Об этом сообщает Компромат

Насправді, дуже дивно чути словосполучення «Зеленский і порядність», оскільки поняття «порядності» давно виписано в словниках, а тому дуже легко порівняти вчинки президента Зеленського з встановленими суспільними нормами сприйняття порядності.

То що таке порядність? У словниках вказано, що «порядність — моральна якість людини, що характеризується суворим дотриманням встановлених норм поведінки в тому суспільстві, в якому проходить його життя; нездатність до свідомого, навмисного скоєння вчинків, що суперечать нормам суспільної моралі, а в разі випадкового або вимушеного порушення ним цих норм — здатність відчувати почуття сорому і провини і бажання виправити ситуацію». У словнику Ожегова вказано: «порядність — чесність, нездатність до низьких, аморальним, антигромадських вчинків».

Тож, розбираючи поведінку президента Зеленського згідно встановлених норм сприйняття порядності, що ми побачимо?

Почати хочеться з «нездатністю порядної людини до свідомого, навмисного скоєння вчинків, що суперечать нормам суспільної моралі, моральності і виховання».

Не треба розглядати Зеленського до президентства. За один рік він проявив своє ставлення до українців, а також продемонстрував, що навмисно, вільно, з легкістю коїть вчинки, котрі не сприймались і не сприймаються суспільством.

Почати можна з законів, котрі він підписував СВІДОМО. Якби він був порядною людиною (мав би закладене поняття «не нашкодь»), то яким би далеким не був від політики, як би йому не нашіптували у вуха, перед підписанням дивився б висновки Головного науково-експертного та Головного юридичного управлінь, котрі і були створені для депутатів та президентів, оскільки останнім не обов’язково бути компетентними у всіх сферах знань, і саме ці професійні допоміжні ланки апарату ВР, який складається з кваліфікованих фахівців різного профілю, надають кваліфіковані висновки щодо поданих законопроектів. А висновки від юридичного відділу Верховної Ради за більшістю законопроектів від зеленої сарани монобільшості — розгромні, і зазначають, що всі забаганки, котрі неуки вкладають в законопроекти — порушують Конституцію, конвенції, ратифіковані Україною, подекуди можуть призвести до невідворотних наслідків у системі управління країною. Чи, можливо, Зеленський не вміє читати ? А якщо вміє і, незважаючи на існування негативних висновків, підписує законопроекти, що стають законами, тобто — шкодить країні та її народу, то про яку порядність Зеленського може йти мова?

Також порядна людина відповідальна за результати своїх вчинків. Зеленського ж вони не цікавлять, оскільки людина тільки тоді усвідомлює подібне, коли знається на причинах та наслідках. Тобто, перш ніж сунути пальці до розетки, вона усвідомлює, що удар струмом буде наслідком такої поведінки. Зеленському ж майже щодня розумні люди, а подекуди і політологи, у соціальних мережах пишуть, до яких негативних наслідків може призвести той чи інший підписаний ним законопроект, але Зеленський — мовчить, мов води у рота набрав. Отже, виходить, він не збирається жити в Україні і відчувати наслідки своєї діяльності? Адже жодна нормальна людина не руйнує помешкання, у кому збирається жити. Зеленський — нищить.

Людську порядність визначають через конкретні вчинки у відношенні до людей та суспільства. А вчинки Зеленського не розраховані на все суспільство. Він та його монобільшість демонстративно, виявляючи неповагу до суспільства, засвідчують, що працюють на 1% осіб в Україні, котрі, поки люди пристосовувались до життя в незалежній Україні, вкрали те, що колись належало Українській РСР, а також — кримінальних авторитетів, котрих чомусь назвали олігархами.

І ось у служінні одному відсотку мародерів та їхньої обслуги Зеленский — чесний. Там він проявляє всю свою вдачу, демонструючи нахабним мерзотам свою лояльність. А от Україну і українців він — знищує. А порядна людина НІКОЛИ НЕ БУДЕ працювати на знищення. Порядна людина у своєму існуванні бачить лише створення нового та прекрасного, без руйнації життів та суспільства. Зеленський не вміє творити прекрасного. Навіть у своїх обіцянках він виявився ницим, бо обіцяв не лише не чіпати ті ж ФОП, а ще й їм допомагати, а насправді — знищив малий бізнес. Так вчиняє порядна людина?

Порядність — це набір певних чеснот, яких людина дотримується, незважаючи на обставини. Це не лише чесність, благородство, почуття гідності і повага до інших. Це ще й готовність відстоювати справедливість, навіть, коли це може не збігатись з власними інтересами, що вже говорити про інтереси третіх осіб? А ще — це у важких обставинах вчиняти по совісті. Хтось бачив, як Зеленський вчиняв щось в інтересах громадян? Хоч один законопроект був прийнятий, що покращував би життя українців? А от ті, що погіршують, — існують. І Зеленський їх підписує, а деякі, навіть, коли точно знав, що більшість населення проти, таки тиснув голосувати і підписав. Це такий прояв порядності у Зеленського, коли він своїми вчинками завалює стіни державності і продає те, що йому не належить і не належало, крадучи це у майбутніх поколінь українців?

Зеленський проявив би порядність, якби став на бік інтересів українців, і, навіть, будучи далеким від політики, обрав би тактику особи, котра живе за правилом не шкодити і не руйнувати. І не треба стверджувати, що у Зеленського немає вибору, що на нього тиснуть, чи ще щось, бо, як констатував Фазіль Іскандер, бути порядним можна при будь-якій владі та в будь-яких умовах, бо порядність не передбачає героїчності, вона передбачає неучасть в підлості. Зеленський же обрав підлість.

От і вся порядність від президента Зеленського: знищення бізнесу, державності, легалізація грального бізнесу, торгівля землею — легалізація пороків та шахрайств. А Зеленський — це особа, що демонструє декоративну совість: він підлий та аморальний, але з трибуни буде таврувати підлість та аморальність. Та судіть людей, по ділам їхнім. А все могло б бути інакше, якби Зеленський, незважаючи ні на що і ні на кого, сам вирішив увійти в історію з розумінням: що справді корисного я можу зробити для України? І якби усі свої переговори і перемовини починав з фрази: а чим це вигідно для України та її народу? Але він мислить категоріями — чим ситуація вигідна його господарям.

Оксана КОТОМКІНА, «Конфлікти і закони»

Фото tverezo.info

Джерело статті: “https://k-z.com.ua/ukrayna/54328-pro-poryadnist-prezidenta-zelenskogo”