За минулу добу зареєстровано 59 випадків захворювання на COVID-19 в ЗСУ

 Станом на 10.00 22 серпня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 545 осіб. Всього за час пандемії одужало — 873 особи, летальних випадків — 6. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 896 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 153 особи. За минулу добу зареєстровано 59 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них на лікувані в закладах охорони здоров’я перебуває 12 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» — 1 військовослужбовець, Військово-медичний клінічний цетр Західного регіону — 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону — 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону — 1 військовослужбовець, Чернігівський військовий госпіталь — 3 військовослужбовця та Рівненська ЦМЛ — 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікувані вдома під наглядом медичної служби знаходиться 47 осіб (Київська огбласть — 16 військовослужбовців та 3 працівника ЗС України, Львівська область — 11 військовослужбовців та 4 працівника ЗС України, Одеська область — 3 військовослужбовця, Рівненська область — 3 військовослужбовця, Івано-Франківська область — 4 працівника ЗС Украни, Житомирська область — 2 працівника та Полтавська — 1 працівник ЗС України). Стан злров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.