Байден: брифінги розвідки скасували, щоб приховати допомогу Путіна Трампу

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден вважає, що розвідка скасувала брифінги для Конгресу про безпеку виборів, щоб приховати допомогу президента Росії Володимира Путіна кандидату від Республіканської партії Дональда Трампа.

На його думку, пан Трамп сподівається, що пан Путін «знову посилить його кандидатуру» і приховає «провали по виведенню країни з кризи».

«І він не хоче, щоб американський народ дізнався про ті кроки, які Володимир Путін робить, щоб допомогти Трампу переобратися, або чому Путін так хоче втрутитися, адже зовнішня політика Трампа була великим подарунком для Кремля», — йдеться в заяві пана Байдена.

Нагадаємо, раніше Національна розвідка США вирішила відмовитися від брифінгів з безпеки. Президент США Дональд Трамп пояснив це рішення витоками інформації в ЗМІ. Голова Палати представників Ненсі Пелосі розкритикувала це рішення. На її думку, Білий дім робить неправильні висновки про можливе втручання. Вона стверджує, що тільки Росія намагається підірвати виборчу кампанію.