Минулої доби рятувальники Миколаївщини ліквідували пожежі на 38 гектарах землі

В останній день літа до Служби порятунку звертались 18 разів з повідомленнями про пожежі на відкритих територіях. Загальна площа на якій вигоріла суха трава, чагарники, сміття, пожнивні залишки, кущі, дерева, хвойного настилу склала понад 38 га.

Об этом сообщает Русский репортер

Вогонь вирував у Братському, Первомайському, Березнегуватському,Вознесенському (3 пожежі), Казанківському, Баштанському, Вітовському, Новобузькому районах області та у містах Миколаїв (7 пожеж) та Снігурівка.

Причини пожеж — необережне поводження з вогнем.

Під час ліквідації двох пожеж хвойного настилу у Балабанівському лісовому урочищі ДП «Миколаївський лісгосп» вогнеборці не допустили розповсюдження вогню більшу площу.

Резонансна пожежа виникла у Вознесенському районі. Там вогонь пройшов понад 23 га, тим самим знищив суху траву, чагарники та дерева.

У двох випадках причина пожежі — підпал.

Всього від ДСНС залучались 73 особи та 25 одиниць техніки. Додаткового працювали вогнеборці місцевої пожежної охорони “Мартинівське”, “Щербані”, 3 співробітники ДП “Миколаївське лісове господарство”, пожежний автомобіль УАЗ-3909, а також 3 трактори ДП ДГ “Зорі над Бугом”, 2 трактори МТЗ-80 з бочкою та водовозка Прибужанівської ОТГ.

Джерело статті: “https://blin.mk.ua/news/134090”