Збитки на понад 176 тис грн: на Буковині судитимуть майстра з охорони природи


Чернівецькою обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно майстра з охорони природи Солонецького природоохоронного науково-дослідного відділення національного природного парку «Вижницький» за фактом неналежного виконання ним своїх службових обов’язків, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Об этом сообщает Русский слон

За даними слідства, упродовж 2018-2019 років, майстер з охорони природи неналежно виконував свої службові обов’язки, не здійснював належних перевірок на ввіреному йому обході, в результаті чого допустив незаконну порубку 29 дерев різних порід. Сума збитків складає понад 176 тис.₴

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції. Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Чернівецькій області.

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/zbitki-na-ponad-176-tis-grn-na-bukovini-suditimut-maystra-z-ohoroni-prirodi-395823”