Російський банк в Україні звинуватили в шантажі майном позичальника

«Альфа-Банк Україна» незаконно заволодів майном однієї зі своїх клієнток на прізвище Задніпровська. Банк без відома позичальниці переписав будинок, який є іпотечним майном, на себе. Ба більше, керівництво банку відмовилося віддавати особисті речі клієнтки, які в забезпечення вищезгаданого кредиту не входять.

Про це заявив адвокат громадянки Задніпровської Михайло Стрельніков на своєму YouТube-каналі, повідомляє The Page.

«Порушуючи чинне законодавство, банк через чорного реєстратора переписує його собі (будинок) без будь-яких попереджень», — розповів Стрельніков.

Адвокат стверджує, що неодноразово ходив і звертався до банку разом із клієнткою. Причиною ж запису відео стала телефонна розмова начебто з представником банку. У ній ймовірний представник «Альфа-Банку» заявляє, що з боку клієнта та адвоката не було зроблено жодного кроку для розв’язання конфлікту.

Однією з проблем є й те, що банк відмовляється повернути майно позичальниці, яке не може належати банку, бо не є частиною іпотечного кредиту.

Водночас адвокат звинуватив банк ще й у вимаганні, бо його представник у телефонній розмові пояснив відмову банку віддати майно позичальниці відсутністю якоїсь вигоди для банку. Крім того, на думку співрозмовника адвоката, позичальниці ще треба довести, що це її речі.