Коронавірус може вражати пальці ніг: лікарі показали фото і розповіли про симптоми

Вчені продовжують вивчення симптомів коронавірусу і змогли довести, що COVID може вражати пальці ніг. У звіті фахівців на сайті Express.co.uk йдеться, що у деяких хворих з’являється хворобливий червоний висип, який поширюється на пальцях ніг.

Об этом сообщает Преступная Россия

Вчені говорять, що при такому симптомі пальці ніг червоніють, опухають і іноді покриваються пухирями. "Причини COVID на пальці ноги є загадкою для лікарів і фахівців по стопах, без чіткого пояснення різних типів висипань, які спостерігаються у пацієнтів, які страждають COVID-19", — говорять автори дослідження.

Фахівці вважають, що такі висипання на ступнях і пальцях ніг можуть бути ранньою ознакою COVID-19 і можуть бути виявлені у безсимптомних пацієнтів.

"Симптоми, які проявляються у дітей і дорослих, включають ураження шкіри, подібні до тих, які спостерігаються при вітряній віспи, кору і обмороженні, які можуть тривати від десяти до 14 днів. Поразки можуть бути фіолетовими, сірими і синіми і можуть з’являтися у вигляді плям", — додали вони.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/koronavirus-mozhe-vrazhaty-paltsi-nih-likari-pokazaly-foto-i-rozpovily-pro-symptomy-346331.html”