Альтернативи не існує: Зеленський висловився щодо ефективності мінського формату

Володимир Зеленський прокоментував роботу українських делегатів у "мінському форматі". Президент України вважає, що наразі для цієї платформи альтернативи не існує.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Тільки український народ зможе впливати на зміни до Конституції. Про це чиновник повідомив 6 жовтня в інтерв’ю виданню Politico Europe. Стенограму оприлюднив сайт президента України.

Зеленський незадоволений результатом переговорів. Він вважає, що політичний майданчик у столиці Білорусі не відповідає необхідним стандартам. Президент не підтримав ідею послідовності виконання прописаних у документах пунктів: "Я особисто повністю незадоволений саме складом цього формату".

Він додав, що "мінський формат" залишається єдиним, де Україна веде діалог щодо врегулювання збройного конфлікту на Донбасі і відновлення територіальної цілісності. Наразі іншого напрямку реалізувати не вдалося.

Раніше ASPI news опублікувало коментар голови української делегації Леоніда Кравчука щодо завершення переговорів у Мінську. Також у Євросоюзі хочуть почути від президента Зеленського його позицію щодо Донбасу.

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/alternativi-ne-isnue-zelenskiy-vislovivsya-schodo-efektivnosti-minskogo-formatu”