З архіву ПУ. «Сліпі ягнята Ху*ла»: Український журналіст «розніс у пух і прах» росіян (відео)

Росіяни не здатні визнати жоден зі своїх злочинів проти України. Адже єдиним беззаперечним аргументом для них є брехня, озвучена особисто президентом Росії Володимиром Путіним.

Таку думку озвучив український журналіст Роман Цимбалюк в ефірі російської радіостанції "Ехо Москви", передають .

Об этом сообщает Минправды

"З доказами в Росії дуже все просто. Доказом для Росії є тільки те, як скаже президент Російської Федерації. Ця ситуація не змінилася з 2014 року. Ви пам’ятаєте крилату фразу, що "військову форму можна купити в будь-якому військторзі" і "ми ніколи не приховували, що це російська армія". Що змінилося? Ставлення російської держави, суспільства, людей змінилося тільки від формулювання першої особи", – прокоментував він цілковиту підтримку росіянами окупації українського Криму.

Цимбалюк упевнений, що аналогічну лінію поведінки громадяни країни-агресора будуть застосовувати і в питаннях причетності Росії до збиття Boeing і війни на Донбасі.

"Навіть якщо покажуть відео, як Путін підписує найтаємніший наказ про те, що десяткам російських частин терміново "піти у відпустку" і вирушити в Україну, і все це знімуть, а Путін скаже: "Це брехня". І всі, всі будуть говорити: "Та ні, це монтаж, це в Голлівуді зняли, не були вони на місяці!" – додав журналіст.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-slipi-iahniata-khula-ukrainskyi-zhurnalist-roznis-u-pukh-i-prakh-rosiian-video-346992.html”