ВС повернув до держвласності комбінат хлібопродуктів вартістю 166 млн грн

За принципової позиції прокуратури постановою Верховного Суду відмовлено у задоволенні скарги відповідача та залишено без змін рішення судів попередніх інстанцій у справі за позовом прокуратури Хмельниччини про повернення до державної власності цілісного майнового комплексу «Богданівецький комбінат хлібопродуктів».

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це повідомляє Резонанс 13 жовтня із посиланням на пресслужбу прокуратури Хмельниччини

Підставою для реагування стало виявлення в межах реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді порушень законодавства при розпорядженні майном державної форми власності.

Встановлено, що у 2012 році на підставі рішення Копистинської сільської ради Хмельницької області за одним із публічних акціонерних товариств оформлено право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища загальною площею понад 50 тис кв м, розташований у Хмельницькому районі.

Незважаючи на те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, цілісний майновий комплекс вартістю 166 млн грн вибув із державної власності.

З метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності, а також визнання права власності на цілісний майновий комплекс за державою в особі Кабінету Міністрів України.

Рішеннями судів позицію прокуратури підтримано.

Відтак, за втручання прокуратури Хмельниччини одне із найбільших зерносховищ західного регіону країни вартістю 166 млн грн повернуто у державну власність.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram

Джерело статті: “https://resonance.ua/vs-povernuv-do-derzhvlasnosti-cilisni/”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *