На кордоні з Нагірним Карабахом були помічені іранські танки: що це значить, відео

Уздовж кордону Ірану з Нагірним Карабахом помітили танки T-72M1 і БМП-2.

Об этом сообщает Москов пост

Про це повідомив у своєму Twitter військовий аналітик з Мальти Бабак Тагвей.

Журналіст зазначив, що два дні тому іранська армія провела військові навчання в Ширазі. Журналіст припустив, що це може свідчити про те, що країна готується створити буферну зону в Нагірному Карабасі.

Як відомо, зіткнення між азербайджанськими і вірменськими силами тривають в районах, прилеглих до кордону з Іраном. У конфлікті в Нагірному Карабасі Іран підтримує Азербайджан, іранські добровольці висловлювали готовність допомагати азербайджанській стороні, якщо вона звернеться до Ісламської Республіки.

#BREAKING: Two days ago, #IranianArmy held a military exercise in #Shiraz! This morning, they deployed their T-72M1 Main Battle Tanks & BMP-2 IFVs to NW of #Iran to be stationed all along border with #Artsakh! Is #Iran preparing to create a 5km buffer zone in #NagornoKarabakh?! pic.twitter.com/abyoS1HJTY

— Babak Taghvaee — Μπάπακ Τακβαίε — بابک تقوایی (@BabakTaghvaee) October 24, 2020

Як повідомляв "Апостроф", президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що збройні сили Азербайджану взяли під контроль населені пункти Зіланлі, Кюрд Махризли, Муганли, Алагуршаг в Губадлінському районі; Доланар і Буньядли в Ходжавендському районі; Даг Тумас, Нусус, Хелефлі, Мінбашили, Вейсаллі в Джебраїльському районі; Ванадлі і Мірзагасанлі в Зангіланському районі.

Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-10-24/na-granitse-s-nagornyim-karabahom-byili-zamechenyi-iranskie-tanki-chto-eto-znachit-video/212806”