Україна і Британія на спільних навчаннях відпрацьовують захист аеродромів за стандартами НАТО

У Миколаєві за участю українських і британських військових проходять навчання Warrior Watcher-2020.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це йдеться у повідомленні Міноборони України.

Основна мета тренувань — ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності між підрозділами Збройних сил України та підрозділами охорони Королівських військово-повітряних сил Великої Британії.

Читайте також: Грузія готова вже зараз стати членом НАТО, Україна поки що ні — генерал США Бен Ходжес

«Це зовсім різні підходи у плануванні та виконанні завдань щодо організації охорони. Такі тренування будуть не тільки цікавими, а й дуже динамічними, що дозволить запозичити досвід провідних країн світу», — зазначив заступник керівника навчання підполковник Сергій Максименко.

Читайте також: Україна і Велика Британія домовилися про стратегічне партнерство

За словами керівника групи інструкторів ЗС Великої Британії флайт-лейтенанта Бена Хьюітта, для британських інструкторів важливо не тільки проводити тренування для українських колег, а також обмінюватись досвідом та думками.

«Нам дуже приємно, що ми вже другий рік поспіль приїздимо в Україну й надалі поглиблюємо співпрацю між нашими країнами та дружні зв’язки», — сказав він.

Як повідомляє інформаційне агентство АрміяІнформ, це другі маневри на базі 198-го Навчального центру ВМС України.

Фото: Міноборони Фото: Міноборони Фото: Міноборони Редактор: Софія Лазарова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukrajina-i-britaniya-na-navchannyah-warrior-watcher-20-vidpracyuvali-zahist-aerodromiv-ostanni-novini-50119746.html”