На Полтавщині готується масштабна фальсифікація з виборчими бюлетенями, підозрюють «Довіру»

Про це йдеться у заяві Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина».

"Звертаємося до представників «Довіри» та партії «Солідарність жінок України», які делегувал

Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» глибоко стурбована ганебними, непоодинокими фактами, що свідчать про підготовку масштабної фальсифікації на Полтавщині результатів виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до подання голови обласної виборчої комісії на Полтавщині надруковано на 5% бюлетенів з виборів до Полтавської обласної ради більше від потреби за кількістю  виборців. При цьому законодавство допускає друк не більше, ніж 0,5% бюлетенів від загальної чисельності виборців. Вдумайтесь у ці цифри: за законом 5 000, а віддруковано натомість 50 000 бюлетенів!

Тобто, голова ОВК завідомо порушила норми закону, вже підписуючи відповідне подання у друкарню.

Така кількість зайвих бюлетенів свідчить про вірогідну підготовку до фальсифікації виборів в масштабах Полтавської області. Фальсифікації, що задумана конкретною політичною силою, представником якої є голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк.

Акт за цим фактом зареєстрований сьогодні у ЦВК о 13-ій годині.

Це вже не перша скарга на дії голови ОВК, яка злісно, систематичного порушує вимоги Виборчого Кодексу України і відповідних нормативних актів, що проявляється у цинічному невиконанні нею рішень виборчої комісії.

Але, на жаль, дії Людини Середюк, що містять ознаки низки злочинів, залишаються без належного реагування з боку ЦВК, зокрема — з боку представника ЦВК Овчаренко Володимира Петровича.

Зайві бюлетені повинні бути негайно вилучені з дільничих комісій!

Також сьогодні, 24 жовтня, члени деяких ДВК (4-й виборчий округ по виборам депутатів до Полтавської обласної ради) Новосанжарської ОТГ та Кобиляцької ОТГ повідомили про те, що не вистачає до 100 штук бюлетенів в пачках, що може призвести до зриву виборчого процесу. Бо виборці не зможуть проголосувати за кандидатів до Полтавської обласної ради — їм не вистачить бюлетенів.

З приводу вищезазначеного звертаємося до представників правоохоронних органів — ГБР, СБУ Прокуратури — з вимогою негайно відреагувати на протизаконні дії голови ОВК, які мають отримати правову оцінку.

Також повинні бути встановлені особи всіх причетних до оборудки з друком зайвих бюлетенів та зривом процесу голосування у 4-му виборчому окрузі.

Впевнені, що наведені нами факти свідчать про підготовку масштабної фальсифікації виборів в масштабах всієї Полтавської області на користь однієї політичної сили." — йдеться у заяві.

Як відомо, Людмилу Сердюк на посаду голови Полтавської ОВК делегувала партія «Солідарність жінок України», яка є "технічною". І на цих виборах на теренах Полтавської області діє в інтересах партії "Довіра" — проекта народного депутата Олега Кулініча і голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

На фото: вірогідні головні вигодонабувачі від запланованого вбросу 45 000 "зайвих" бюлетенів Олег Кулініч (праворуч) та Олександр Біленький (ліворуч)

(Про Олександра Біленького можна прочитати у наступних публікаціях:

  • Воровство в прямом эфире. Как активы Полтавщины делили те, кто должен сидеть в тюрьме
  • Вышиванка для прикрытия. Как Полтавщина стала кормушкой для “донецких”
  • Самоубийство с известными
  • Полтавский реванш: криминальные «схемы» ОГА меняют хозяев