Податківці зафіксували схему привласнення коштів м’ясопереробного підприємства у Києві

Схему протиправної діяльності на м’ясопереробному підприємстві зафіксували правоохоронці. Фахівці Державної податкової служби провели аналіз роботи об’єкту.

Об этом сообщает FLB

Акціонерне товариство привласнило кошти й з їхньою подальшою легалізацією на загальну суму 71,5 мільйона гривень. Про це 3 листопада повідомили у пресслужбі відомства.

Представники державної структури встановили, що у 2019 році посадові особи товариства внесли недостовірні відомості до первинних документів. Вони вказали акти виконаних робіт та податкових накладних. У відомстві зафіксували неправдиві відомості щодо отримання робіт. Реальне виконання не було підтверджено. Це призвело до привласнення коштів товариства з їх подальшою легалізацією.

Правоохоронці встановлюють обставини вчинення правопорушення. Наразі було організовано відповідні слідчі заходи.

Раніше ASPI news повідомляло, що у Черкаській області податківці викрили фіктивні підприємства для легалізації злочинних доходів. Фахівці назвали суму надходжень до бюджету з ЄСВ у 2020 році.

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/podatkivci-zafiksuvali-skhemu-privlasnennya-koshtiv-myasopererobnogo-pidpriemstva-u”