СК “КРОНА” підвела підсумки роботи за 9 місяців 2020 року


Незважаючи на виклики, з якими стикається бізнес під час пандемії, страхова компанія “КРОНА” впевнено нарощує обсяг страхових надходжень. За підсумками діяльності 9 місяців 2020 року компанія залучила 86,7 млн гривень страхових платежів. Це +52,37% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це KV стало відомо з повідомлення прес-служби СК “КРОНА”.

Як відмічається, активи компанії становлять 88 416 тис. гривень (+30,25%), а страхові резерви – 21 688 тис. гривень (+16,57%).

“Страхові резерви СК “КРОНА” представлені високоліквідними активами та зберігаються в банках з високим інвестиційним рейтингом АА+, тому компанія гарантує виконання своїх зобов’язань”, – повідомили в СК “КРОНА”.

У структурі страхового портфеля СК “КРОНА”, як зазначили в компанії, перше місце займає добровільне медичне страхування (78,12%). З цього виду страхування СК “КРОНА” демонструє приріст страхових платежів: +107,25% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Подписаться

Також в компанії відмітили, що завдяки розвитку ключових видів страхування, за 9 місяців питомим результатом діяльності СК “КРОНА” є темп зростання особистих видів страхування, з котрих:

— добровільне медичне страхування – 67,7 млн гривень,

— добровільне страхування медичних витрат – 5,4 млн гривень,

— добровільне страхування на випадок хвороби – 2,85 млн гривень,

— добровільне страхування від нещасних випадків – 2,8 млн гривень.

“Наші успіхи надають нам додатковий стимул до постійного розвитку, забезпечуючи якість та сервіс послуг. Ми впевнено демонструємо зростання обсягів бізнесу і, забезпечуючи високу фінансову стійкість, виконуємо свої зобов’язання перед клієнтами і вимоги нового регулятора ринку”, – підкреслили в прес-службі СК “КРОНА”.

Нагадаємо, СК “КРОНА” створена у 2000 році. Має ліцензії на здійснення 25 видів страхування, з яких 15 у формі добровільних видів і 10 – у формі обов’язкових. Компанія пропонує понад 30 страхових продуктів для юридичних і фізичних осіб. Пріоритетним напрямком діяльності СК є медичне страхування. Клієнтами компанії є організації, установи та фізичні особи різних галузевих і соціальних верств.

Детальніше про страхування ви можете дізнатися у наших спеціалістів: 0 800 210 148

Фото: СК “КРОНА”

КиевVласть

Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/sk-krona-pidvela-pidsumki-roboti-za-9-misyatsiv-2020-roku”