Хіти тижня. Плювок в Єлизавету II з її лицарями: Меган Макрл і принц Гаррі нахабно обійшли королеву

Меган Маркл і принц Гаррі вирішили обійти королеву Єлизавету II. Хоча королівська пара і відмовилася від обов’язків, вони формально зберегли свої титули. Це дозволило їм заснувати нагороди, альтернативні тим, які вручає Єлизавета II своїм підданим, передають .

Об этом сообщает Минправды

Так, згідно з повідомленням The Sun, фонд Archewell, заснований герцогами Сассекськими, буде щорічно вручати нагороди тим, хто їх заслуговує — людям, благодійним фондам та компаніям.

Причому діяльність, що буде заохочуватися, перетинається з тією, за яку нагороджує Єлизавета II. Це благодійність, освіта, наука, література, расова справедливість, гендерна рівність, захист навколишнього середовища, розширення прав і можливостей молоді, здоров’я та психічне здоров’я.

Відомо, що Єлизавета II традиційно заохочує британців за досягнення. Британська королева вручає звання лицарів і Ордена Британської імперії різних ступенів за особливі заслуги.

Список лауреатів королівських нагород публікується двічі на рік — напередодні Нового року і в червні, коли офіційно святкується день народження королеви.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-pliuvok-v-ielyzavetu-ii-z-ii-lytsariamy-mehan-makrl-i-prynts-harri-nakhabno-obiishly-korolevu-355473.html”