ROMSAT — офіційний постачальник мережевого обладнання

Якщо вам потрібно придбати певне мережеве обладнання гарантовано високої якості, необхідно вибрати виключно надійного та перевіреного постачальника, на якого можна покластися.

Об этом сообщает Устинов троллит

На ринку телекомунікаційних послуг одну з провідних позицій вже багато років займає компанія ROMSAT, що є офіційним постачальником з понад 25-річною історією.

За рахунок співпраці з компанією клієнтам відкривається можливість придбати такі типи обладнання для бізнесу, як керований комутатор, мережевий маршрутизатор та інші найменування товарів з ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Продаж телекомунікаційного та мережевого обладнання від ROMSAT

ROMSAT є українською компанією, яка почала свою діяльність ще в 1994 році. З того часу вона не втрачає своїх провідних позицій на ринку, надаючи послуги виключно високої якості. Завдяки злагодженій роботі висококваліфікованих фахівців і розвиненій дилерській мережі по всій країні компанії вдається стабільно забезпечувати споживачів передовими технологічними рішеннями.

Традиційною сферою спеціалізації компанії є комплексні поставки різних типів професійного обладнання систем телебачення та телекомунікацій від лідерів у даній галузі. У каталозі, представленому на офіційному сайті, можна знайти різні товари в широкому асортименті, розділені на понад 20 тематичних категорій.

Наприклад, ви можете вибрати продукцію в таких категоріях:

 • мережеве обладнання;
 • кабель та аксесуари;
 • апаратура для озвучування;
 • відеоспостереження;
 • комутаційне обладнання;
 • вимірювальні прилади тощо.

Серед товарів, які є найбільш поширеними та популярними у користувачів і доступні до придбання, можна виділити такі:

 • SFP-модулі або оптичні модулі, що представляють собою один із типів устаткування, яке застосовується для побудови PON-мереж.
 • Мережевий комутатор, який також відомий як свіч для Інтернету — тип пристрою, призначенням якого є поєднання декількох вузлів комп’ютерної мережі.
 • Маршрутизатор для мереж різних типів (наприклад, маршрутизатор на 8 портів), що є мережевим пристроєм для установки з’єднання між різнорідними мережами різних архітектур.
 • Для придбання необхідного обладнання та зі всіма питаннями звертайтесь за контактним номером компанії: +380 (44) 225 5454. Також ви можете звернутися безпосередньо до офісу ROMSAT в Києві, який розташований на вул. Василя Стуса, 35-37, на 3-му поверсі.

  Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2021/01/12/669862/”

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *