Путіну повідомили погану новину щодо Криму

Сприятливий для рейтингу російського президента Володимира Путіна ефект від анексії Криму вичерпується, а повторити цей «фокус» ще раз навряд чи вдасться, адже ефект несподіванки можна використовувати тільки один раз.

Про це в статті для НАРОДНОЇ ПРАВДИ пише Євген Магда, директор Інституту світової політики.

Майбутнє для Путіна складається за найгіршим сценарієм. Адже, як підкреслює Магда, після новорічних свят навіть російські придворні соціологічні служби зафіксували стрімке падіння рейтингу Путіна. Всеросійський центр вивчення громадської думки зазначав, що президенту довіряють тільки 33,4% опитаних.

При цьому і за межами країни все зовсім не гладко. Навіть Олександр Лукашенко, нагадує Магда, пручається спробам створити Союзну державу з РФ, хоча 20 років тому прагнув не тільки заснувати її, але й очолити.

“Кремлю сьогодні потрібні зовнішньополітичні успіхи, які б не дратували світовий бомонд, представникам якого, на відміну від Путіна, доводиться регулярно відповідати перед співгромадянами-виборцями. Наближаються вибори до Європарламенту, на яких питання взаємин з Росією буде для низки європейських політиків серед ключових”, – резюмував експерт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *