Встановлено особу росіянина із сюжету CNN, який може бути причетний до вбивства мирних жителів під Києвом

Журналісти видання «Важливі історії» встановили особу російського військового із сюжету CNN, який може бути причетний до вбивства мирних жителів під Києвом

12 травня телеканал CNN опублікував відео, на якому п’ятеро російських військових біля автосалону на околиці Києва доглядають двох беззбройних мирних жителів. Громадянських відпускають, але двоє військових убивають їх пострілами у спину.

Журналісти видання з’ясували, що один із цих п’ятьох російських солдатів — 29-річний Дмитро Лапшаков. Його обличчя потрапило на відеокамери в автосалоні, поряд із яким сталося вбивство.

Судячи з відео, Лапшаков був в офісі автосалону, разом з іншими військовими копирсався у чужих речах, пив знайдений на місці алкоголь. Саме він розбив одну з камер спостереження автоматом. Проте відео CNN не дозволяє встановити, чи був Лапшаков одним із військових, які застрелили мирних громадян.

На сторінці Лапшакова в «Однокласниках» зазначено, що він народився в селі Нижній Цасучій Забайкальського краю, а мешкає у Піщанці – селищі у складі Чити. 

Раніше журналісти українського видання Bihus.Info опублікували ролик про російських солдатів, які могли бути причетні до інших військових злочинів Росії під Києвом. Вони показали зокрема список військових, у якому є і Дмитро Лапшаков. Судячи з опублікованого документа, Лапшаков – старший сержант, служить у військовій частині 21250-Б, його посаду – механік, водій танка.