Російські юокупанти замінували піаніно 10-річної дівчинки в Бучі

 Коли родина 10-річної Дарини приїхала до покинутої квартири в Бучі, то виявили, що росіяни не тільки знищили предмети побуту, але й доклали зусиль, аби мешканці квартири загинули після свого повернення

Світ здригнувся від злочинів, які скоїли рашисти в Бучі. У місті було жорстоко вбито пів тисячі мирних мешканців, зазначає Польське Радіо.

Коли почалася війна, родина 10-річної Дарини виїхала з Бучі до центральної України — інформує tvp.info, посилаючись на The Claquers. Після звільнення міста, голова сім’ї вирішив приїхати першим, щоб побачити в якому стані квартира. Очікувано, що в оселі окупанти все розтрощили. На підлозі лежали розтоптані традиційні українські вишиванки, зірваний плакат улюбленого естрадного гурту Дарини з автографами. Окрім безладу, батько дівчинки зауважив, що зник акордеон.

Побоюючись вибухонебезпечних «подарунків» від російських солдатів, родина двічі викликала саперів. Нічого підозрілого спеціалісти не виявили, аж доки мама дівчинки не провела рукою по клавішах піаніно – середні клавіші не натискалися. Батьки звернули увагу, що нагороди їхньої доньки стоять не на своїх місцях – в інструменті виявилася вибухівка.

Невідомо, якої шкоди міг завдати вибух бомби, але однією з жертв напевно стала б талановита 10-річна дівчинка.