Правоохоронці не підтверджують інформацію про «смерть» «слуги»-зрадника Ковальова

Інформація про «смерть» депутата-зрадника Олексія Ковальова на окупованій Херсонщині, за попередніми даними, є «фейком».

Про це заявив у коментарі Радіо Свобода обізнаний із ситуацією співрозмовник у правоохоронних органах.

Водночас правоохоронці відмовляються офіційно коментувати дані про можливу «загибель» колишнього «слуги народу».

29 серпня 2019 року Олексій Ковальов офіційно став народним депутатом України: увійшов до складу фракції «Слуга народу» та став членом комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

У самій монобільшості теж не можуть ані підвердити, ані спростувати подібні повідомлення.

«Наша фракція не підтримує жодних контактів із Ковальовим ще від початку широкомасштабної війни. Ми з ним не спілкуємося. Новину про його «смерть» так само дізналися з соцмереж, але не маємо жодної інформації, яка б могла підтвердити чи спростувати це», – зазначила у коментарі Радіо Свобода речниця фракції «Слуга народу» Юлія Палійчук.

Інформацію про те, що народний депутат Олексій Ковальов нібито «загинув» в результаті вибуху автомобіля на окупованій території Херсонщини поширив 22 червня Євген Шевченко, відомий як «агент НАБУ».

Олексій Ковальов виключений із фракції «Слуга народу». Це сталося після того, як він поїхав на окуповану частину Херсонщини, залишився там і заявив про намір співпрацювати з самопроголошеною владою

Відомо, що наприкінці 2021 року Ковальов заявив, що набув у власність «4 канал».

Після початку широкомасштабної війни він поїхав на окуповану російськими військами територію Херсонської області. У коментарі «Схемам» (Радіо Свобода) Ковальов заявив, що зробив це через виборців і власний бізнес, а також наголосив, «не зраджував інтересів держави» і «в будь-який момент може повернутися та надати будь-які пояснення будь-якому правоохоронному органу».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *