Чеська PPF розпродає усі свої активи в росії

Чеська інвестиційна група PPF Group оголосила про продаж за 42,8 млрд. руб. контрольної частки 50,5% у всіх російських дочірніх компаніях.

Про це повідомляє РБК з посиланням на річний звіт холдингу, в якому уточнюється, що активи реалізовуватимуться у два етапи.

Так, спочатку PPF позбавиться від 50,5% у банку «Хоум Кредит енд Фінанс», компанії «Хоум Кредит Страхування», мікрокредитної компанії «Купи не копи», сервіс для продажу товарів чи послуг у кредит ТОВ «Завжди Так» та «Форвард Лізинг». Після продажу Home Credit B.V. перестане контролювати операції у Росії.

На другому етапі, який має завершитися до листопада 2023 року, група зробить форвардний продаж акцій російських компаній, що залишилися.

Нагадаємо також, що раніше сотні зарубіжних фірм, у тому числі виробники відомих світових брендів, оголосили про вихід з російського ринку (припинення виробництва, призупинення інвестицій чи діяльності в рф), реагуючи на вторгнення росії в Україну (з 24 лютого 2022 року) та санкції західних країн проти рф.