На шостому місяці війни Міністерство оборони «вийшло на ритмічне постачання» для ЗСУ «з більш-менш прогнозованими обсягами”

За минулий тиждень Міністерство оборони України передало на потреби ЗСУ понад 27 тисяч бронежилетів та 30 тисяч шоломів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ сказала заступник міністра оборони Ганна Маляр.

“У період з 28 липня по 3 серпня Міноборони забезпечення підрозділів ЗСУ передано більше 27 тисяч бронежилетів, більше 30 тисяч шоломів і більше 10 тисяч пар взуття. Ми вийшли на ритмічне постачання з більш -менш прогнозованими обсягами”, — зазначила вона.

Маляр зауважила, що також у плановому режимі здійснюються поставки форми, в тому числі зимової. Загалом постачання, за її словами, здійснюється по 40 позиціях одягу і спорядження — від наметів до шкарпеток, яких, за словами заступниці міністра, було поставлено в літньому варіанті понад 2,8 мільйонів пар.

Окрім цього, додала Маляр, закрито контракт на поставку п’яти тисяч наметів і тепер виконується інше замовлення з вітчизняним виробником. Завдяки регулярним поставкам відбувається насичення пріоритетних позицій спорядження і формуються резерви.

“По бронежилетах і шоломах за тиждень резерви збільшилися на 11-13 тисяч одиниць, з урахуванням того, що одночасно відбувається видача новим підрозділам, заміна зношених одиниць. І поступово зростає частка українського виробництва”, — сказала Маляр.

Заступник міністра нагадала, що Міноборони передає амуніцію на склади ЗСУ, звідки здійснюється розподіл залежності від потреби.

З цієї промови заступниці міністра випливає, що ані міністерство оборони, ані Уряд, ані Офіс Президента України до 24 лютого не готувалися належним чином до російського повномасштабного вторгення. Що призвело до шалених людських і територіальних втрат.