В Чорному морі палає черговий російський корабль

У четвер, 4 серпня, у Чорному морі неподалік від анексованого Росією Севастополя зафіксували задимлення російського військового корабля, а пізніше – дивні маневри патрульного корабля.

Про це повідомив експерт проєкту OSINT Г. І. Саттон у Twitter.


 

«Відео чергових важливих військово-морських дій біля Криму сьогодні. Ймовірно Україна підбила російський корабель на півночі Криму (темний дим). Потім російський патрульний корабель поблизу Севастополя на других зображеннях, незрозуміло, що відбувається. Чекаємо подальшої ясності», – написав Г. І. Саттон.Пізніше він поширив відео з місця події.

Ще одне відео з місця події опублікували у Twitter-профілі проєкту OSINT. Також там заявили про ймовірне ураження судна безпілотником ЗСУ, але зазначили, що інформація потребує підтвердження.

«Хтось має уявлення про це? Непідтверджена інформація про те, що це безпілотник ЗСУ, спрямований на удар по цілі Росії (на вигляд склад боєприпасів/пального)», – написали на сторінці OSINT.


А згодом Г. І. Саттон зробив ще одну публікацію із зображеннями іншого російського судна.

«Це, дуже ймовірно, той самий патрульний корабель класу 22160 помічено, як стріляє приманками, також сьогодні біля Севастополя», – написав експерт OSINT.