Влада Туви (рф) виділять сім’ям баранів по барану

У Туві (російська федерація) сім’ям мобілізованих громадян надається першочергова допомога у вигляді роздачі живих баранів та відвантаження вугілля, повідомляє уряд регіону. З 28 вересня сім’ям із дев’яти районів передано понад 90 баранів – кожній по одній голові дрібної рогатої худоби.

Про це пише російське видання Коммерсант.

У Бай-Тайгінському районі разом із баранами членам сімей призовників видавали картоплю. За даними глави мінсільгоспу Туви Сергія Ондара, розподіл поголів’я худоби планується завершити до кінця тижня. Крім живої худоби сім’ям розвозять борошно, картоплю та капусту. Транспортування гуманітарної допомоги до одержувачів має забезпечити муніципальна влада.

Ряд районів розпочав доставку вугілля до будинків мобілізованих, у Шагонарі місцева адміністрація також виділила сім’ям дрова. Також серед першочергових заходів — фінансова підтримка сімей у вигляді виплати кожній дитині до 17 років мобілізованого громадянина по 5 тис. руб. (еквівалент $85). Щоб отримати ці гроші, сім’ям потрібно подати заявку до центрів соцзахисту.

Цього тижня на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналіста про квоту республіки з мобілізації, глава Туви запропонував «зупинитися» на цифрі 700. Учора військком Туви Демір-оол Артина повідомив голову регіону про завершення часткової мобілізації в республіці.

На фото: що чекає на тувінців в Україні