Заступника генпрокурора Симоненко після відпочинку в Іспанії звільненятимуть «за власним бажанням», а не за десятки умисно розвалених резонансних справ

Заступник генпрокурора Олексій Симоненко, який у кінці 2022 року їздив у відпустку в Іспанію, написав заяву про звільнення з посади.

Про це повідомили поінформовані джерела УП в РНБО та правоохоронних органах.

Після того, як про відпочинок Симоненка стало відомо публічно, його попросили написати заяву на звільнення.

За словами джерел УП, заступник генпрокурора уже написав відповідну заяву. 

Симоненко їздив на 10 днів святкувати Новий рік з родиною до Марбельї, використавши автівку бізнесмена Григорія Козловського.

Раніше джерела УП у Кабміні та РНБО повідомили, що заступник глави ОП Кирило Тимошенко також написав заяву про звільнення. 

Крім того, у відставку підуть глави ВЦА Сумської, Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей.

Нагадаємо: заступник генпрокурора Олексій Симоненко їздив у відпустку в Іспанію на "Мерседесі" львівського підприємця і депутата, більш відомого як злочинця і організатора кримінальної схеми з продажу контрафактних тютюнових виробів у масштабах країни Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка — охоронець Козловського. 

Рада національної безпеки та оборони вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

Доречі, О. Симоненко є вихідцем з СБУ, у якій пробув 14 років, що є також маркером вкрай низьких моральних якостей цього персонажу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *