Заступника генпрокурора Симоненко після відпочинку в Іспанії звільнили «за власним бажанням», а не за десятки умисно розвалених резонансних справ

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення з посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка після розслідування Української правди щодо відпочинку чиновника в Іспанїі.

Про це повідомила пресслужба ОГП.

Дослівно: "Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка".

Нагадаємо: заступник генпрокурора Олексій Симоненко їздив у відпустку в Іспанію на "Мерседесі" львівського підприємця і депутата, більш відомого як злочинця і організатора кримінальної схеми з продажу контрафактних тютюнових виробів у масштабах країни Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка — охоронець Козловського. 

Рада національної безпеки та оборони вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

Доречі, О. Симоненко є вихідцем з СБУ, у якій пробув 14 років, що є також маркером вкрай низьких моральних якостей цього персонажу.

Фото з відкритих джерел

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *