Єпископ УПЦ МП молився за військо окупантів в російському монастирі

7 січня вікарій Київської єпархії УПЦ МП, єпископ Макарівський Гедеон (Харон) звершив всенічне бдіння в Казанському (Татарстан, рф) чоловічому монастирі Російської Православної Церкви у співслужінні митрополита РПЦ Казанського і Татарстанського Кирила.

 

Про це повідомляє офіційний сайт Казанської єпархії РПЦ, передає Духовний Фронт України.

Як зазначили на сайті, під час богослужіння «були піднесені молитви за російське воїнство і за мир».

Окрім цього, було зачитане послання Московського патріарха Кирила (Гундяєва), який підтримує війну рф проти України.

Це не останнє богослужіння ієрарха УПЦ МП якого досі не заборонили в служінні в цій Церкві. Згідно з інформацією на сайті Татарстанської митрополії РПЦ, Гедеон (Харон) перебуває в рф вже понад два роки. 23 січня 2021 року про його перебування в рф з’являється перша згадка на сайті РПЦ.

7 січня цього року Гедеон був на “святковій Літургії” в столиці Татарстану, суб’єкта країни агресора.

Ні очільник УПЦ МП Онуфрій, ні Синод УПЦ МП не застосував ніякого покарання щодо любителя країни агресора, який вважає нормальним молитись за російські війська і перебувати в росії, яка спустошує Україну.

Раніше УПЦ МП лише призначала на місце втікачів-ієрархів нових єпископів. У випадку із єпископом “Макарівським” навіть цього не було зроблено, хоча Макарівський район один із найбільше знищених районів України.

Раніше єпископ Гедеон служив у храмі біля Національного музею історії України в Києві, який зараз хочуть знести через незаконну забудову.

Він занесений до бази «Миротворця» і з’являвся в Україні у 2020 році після того, як скандальний апеляційний суд підтвердив українське громадянство Гедеона (Харона).