Брітні Спірс вперше за довгий час зустрілася зі своєю матір’ю

Брітні Спірс вперше за багато років возз’єдналася зі своєю матір’ю Лінн, яку вона звинувачувала у зраді в справі про опікунство.

Про це повідомляє TMZ.

Відомо, що з аеропорту Лінн відвезли до будинку менеджера Брітні, Кейда Хадсона. Потім жінка взяла таксі і самостійно дісталася в особняк знаменитої дочки.

Зазначається, що володарка Греммі була досить сприйнятливою, щоб впустити її в свій дім у Південній Каліфорнії і провести з нею деякий час.

Інсайдери розповіли, що співачка говорила зі своєю матір’ю близько 30 хвилин. Чоловік співачки Сем Асгарі також був присутнім. Про що саме говорили родички, невідомо, проте джерела запевняють, що лід між матір’ю і дочкою тане.

Варто нагадати, що фінансове й особисте життя, майно, усі рішення та кар’єру Брітні Спірс з 2008 року контролював її опікун, призначений судом — батько Джеймі Спірс. 2009 року в США розвинувся рух #FreeBritney, що проблематизував опікунство над зіркою. Фанати неодноразово розшифровували в інтерв’ю співачки заклики про допомогу.

Судова боротьба за скасування опікунства почалася з 2014 року. У 2019 році, коли Джеймі Спірс захворів, він відмовився бути опікуном з особистих справ та життя доньки, проте лишався опікуном її майна, всієї творчої, фінансової діяльності та статків. У 2021 році суд дозволив Брітні Спірс найняти власного адвоката, після чого вона подала клопотання про повне відсторонення батька від опікунства. 12 серпня 2021 року, після 13 років опіки, Джеймі повідомив, що згоден відмовитись від опікунства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *