ЗСУ ліквідували командира елітної десантної бригади окупантів, яка воювала в Україні з 2014 року

ЗСУ ліквідували російського командира полковника Кондрашкіна

Знищено командира одного з елітних військових з’єднань російської окупаційної армії – командира 31-ї десантно-штурмової бригади полковника Андрія Кондрашкіна з позивним Дунай. Про це повідомив у Telegram головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

Бутусов посилається на інформацію, яку опублікував у Telegram зрадник України, один із російських польових командирів, «заступник командувача Росгвардії ДНР» Олександр Ходаковський. З посиланням на Ходаковського пишуть про смерть Кондрашкіна російські ЗМІ, зокрема «Новая газета Европа», «Медуза» і РБК.

За даними Бутусова, 31-ша десантно-штурмова бригада брала участь у всіх найбільших битвах розв’язаної РФ повномасштабної війни в Україні, починаючи з десанту в аеропорт Гостомеля.

«Зараз 31-ша бригада під Бахмутом [Донецької області], а саме Кондрашкін виконував завдання відбити атаки 3-ї штурмової бригади й наданих їй частин південніше села Андріївка [Донецької області], щоб не допустити оточення залишків 72-ї мотострілецької бригади, яких наші воїни добивали в самому селі», – написав журналіст.

Бутусов додав, що Кондрашкін не зміг виконати завдання, низку опорних пунктів 31-ї десантно-штурмової бригади повністю знищено, і через сектор оборони Кондрашкіна українські штурмовики увірвалися в село.

«Обставини, як саме під час цих боїв знищили Кондрашкіна, поки невідомі. Але ліквідація командира одного з ударних російських з’єднань – серйозне досягнення. У боях за Андріївку, як зараз відомо, було знищено велику кількість командного складу 57-ї, 72-ї, 85-ї мотострілецької та 31-ї десантно-штурмової бригади ЗС РФ», – додав він.

Український активіст Сергій Стерненко уточнив у Telegram, що Кондрашкін до моменту ліквідації, найімовірніше, командував уже не 31-ю, а 85-ю бригадою окупантів, яка воювала під Кліщіївкою Донецької області.

Український журналіст Денис Казанський у Telegram додав, що 31-ша Ульяновська ДШБ брала участь в окупації Криму й захопленні Іловайська Донецької області 2014 року.

«Загибель командира такого рівня означає, що вчергове було вражено командний пункт у тилу російських окупантів», – вважає він.

За даними «24 каналу», Кондрашкін служив у Рязані, Тулі, Іваново. 2015 року його призначили командувати 108-м десантно-штурмовим полком у Новоросійську. До повномасштабної російсько-української війни цей росіянин був командиром з’єднання 56-ї окремої Донської козацької десантно-штурмової бригади.