Замінять 8 склянок води: які продукти найкраще поповнять нестачу вологи в організмі

Орієнтовна норма рідини в день для дорослої людини становить 4% від загальної маси тіла. Лікарі радять пити не менше 2 літрів води у день. Нефролог з Пенсільванського університету Ден Негояну спростила цей міф, пояснивши, що зовсім не обов’язково пити стільки води. Можна заповнити цю норму і свіжими фруктами та овочами.

Якщо у спекотний день ви не випиваєте достатню кількість рідини для нормального потовиділення, ви можете бути більш вразливими до теплового удару

Коли не можете пити воду, то не потрібно змушувати себе. Фахівець радить підтримати водний баланс, вживаючи інші напої чи фрукти, які замінять цих необхідних вісім склянок води на день завдяки клітковині.

Влітку нефролог рекомендує їсти дині, кавуни, полуницю, апельсини, виноград, огірки та селеру. Якщо говорити про інші напої, то відмінно можуть зволожувати соки, молоко, чай і кава.

Напої з високим вмістом цукру, можливо, не найкращий вибір для харчування, але дослідження свідчать, що підсолоджені цукром напої так само гарні в літню спеку, як і вода

Дослідження говорять, що кава або інші напої з кофеїном чинять таку саму зволожувальну дію на організм, ніби ви випили води.