Три основні бьюті-проблеми осені: як доглядати за шкірою з настанням холодів

Розповідаємо, що відбувається зі шкірою обличчя восени і як правильно доглядати за нею в міжсезонний період.

Восени, коли зникає гарна й рівномірна літня засмага, багато хто з нас бачить на своєму обличчі негативні зміни, що відбулися зі шкірою під час довгого перебування на сонці. Які проблеми зі шкірою восени можна побачити і як саме з ними боротися — розповідаємо нижче.

Сухість шкіри восени, зневоднення

Сухий вітер, палюче сонце, солона морська вода — всі або деякі з цих факторів присутні влітку. Вони зневоднюють шкіру, призводять до порушення її бар’єру, особливо у людей зі світлою та чутливою шкірою. Після літа обличчя може мати тьмяний вигляд, сіточку з дрібних зморшок, лущитися та ще й подразнюватися навіть від звичного догляду.

Щоб наповнити шкіру такою необхідною восени вологою, рекомендується застосовувати щільніші креми чи сироватки, які відрізняються інтенсивним зволоженням. Вони обов’язково повинні містити компоненти ліпідного бар’єру шкіри — тригліцериди, жирні кислоти, сквалан, холестерин, вітаміни й пептиди.

Можна пройти і професійний догляд з біоревіталізації (знадобиться 3-5 процедур з інтервалом 2-3 тижні), який якісно і швидко оновлює гідробаланс шкіри та позбавляє її неприємної сухості після літа.

З настанням осені навколо очей та в зоні декольте теж можуть з’являтися нові зморшки. Це також відбувається через надмірну сухість шкіри. Щоб їх розгладити й заповнити дефіцит вологи, необхідно «підживити» шкіру киснем і поживними речовинами. Для цього, крім біоревіталізації, підійдуть такі
процедури як сонофорез, електропорація та мезотерапія.

Проблеми зі шкірою восени: посилення ознак старіння

Саме ультрафіолет є одним з основних факторів, які призводять до руйнування колагену й еластину, що призводить до старіння шкіри. Під впливом сонячного проміння відбувається активізація ферментів, які руйнують колаген і значно сповільнюють його синтез. Все це призводить до появи зморшок, фотостаріння, в’ялості шкіри, які особливо дають про себе знати наприкінці літа й на початку осені.

Одним з основних компонентів, яких потребує шкіра обличчя восени, є гіалуронова кислота. Вона допомагає притягнути та утримати вологу, нормалізувати водний баланс у міжклітинному просторі, переносить кисень і поживні речовини, є такими собі «цеглинками» для будівництва еластину й колагену. Чим більше шкіра буде виснаженою і «голодною», тим швидше засвоюватиметься гіалуронова кислота.

З осінніх бьюті-процедур для зменшення проявів старіння рекомендується курс ботулінотерапії, ультразвуковий ліфтинг, лазерна терапія, ін’єкційна колагенотерапія.

Пігментація восени

Саме після закінчення літа у багатьох проявляються пігментні плями, які можуть бути різного виду. Найпоширенішими вважаються ластовиння, сонячне лентиго. З ними можна впоратися за допомогою спеціальних засобів для відбілювання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *