У Польщі виявили могилу дитини-«вампіра»: замок на нозі та зелена щелепа

Історик пояснює, що так ховали людей, яких підозрювали у «вампіризмі».

У Польщі археологи під час розкопок давніх поховань виявили ще одну могилу «вампіра». Домовина належала дитині віком 5-7 років, на нозі якої був замок.

Про це пише польське видання onet.pl.

Археологи з Університету Миколи Коперника зробили шокувальне відкриття. У П’єн (Куявсько-Поморське воєводство) вони натрапили на «антивампірську могилу». Це вже другий випадок такого поховання. Цього разу могила належала дитині.

2022 року дослідники з Торунського університету виявили могилу жінки в тому ж населеному пункті. Спосіб поховання був надзвичайно своєрідним і, згідно з давніми обрядами, вказував на підозри у вампіризмі. Жінка була похована із серпом на шиї і замком на пальці ноги.


Цього разу археологи виявили могилу дитини, ідентичну могилі торішньої «вампірки». Доктор Даріуш Полінський, професор кафедри середньовіччя і нового часу Факультету історичних наук, керівник археологічних досліджень підкреслив, що пошук нових «антивампірських» могил є надзвичайно важливим у контексті інтерпретації функції конкретного кладовища.

Похованій дитині було близько 5-7 років. Її поклали головою донизу, а на ногу начепили замок — точно так само, як і в попередній могилі. До таких дій вдавалися, коли боялися померлих та їхніх можливих дій після смерті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *