Внутрішній фронт: депутати свідомо пішли на підрив реформи Конституційного Суду

Учора, 28 листопада, парламентський Комітет з питань правової політики затвердив до другого читання текст законопроєкту щодо так званої реформи Конституційного Суду, яка загрожує політизацією відбору його суддів. Це прямо суперечить умовам, які були висунуті Україні для членства в Європейському Союзі.

Поліція Чехії порушила 86 кримінальних справ про схвалення вторгнення Росії

 З кінця лютого до цього часу чеська поліція завела 86 кримінальних справ про публічне схвалення та підтримку російського вторгнення в Україну. У 49 випадках фігурантам було пред’явлено офіційні звинувачення. 

Під Новою Каховкою знайшли вбитими диякона місцевої церкви та його сина, викрадених окупантами

 В лісі під Новою Каховкою на лівобережній Херсонщині 26 листопада знайшли вбитими батька й сина, Анатолія і Олександра Прокопчуків. Незадовго до цього, 22 листопада, їх викрали російські військові. Анатолій був дияконом помісної Церкви християн віри євангельської.

Українська зима. Якими буде зимова кампанія на фронті та на що чекати навесні

 Характер війни в Україні сильно змінився з настанням осіннього бездоріжжя. Однак попереду зима, яка змінить його ще сильніше. Тепер обом арміям будуть потрібні інші навички ведення бойових дій та виживання. Чи зможуть ЗСУ чи російська армія наступати, чи противники будуть накопичувати сили для активних дій навесні?