ВРП повернула генпрокурору Венедіктовій клопотання про відсторонення судді Вовка

Відповідне рішення ухвалено на засіданні у вівторок, 1 вересня, повідомляється на сайті Вищої ради правосуддя.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Вища рада правосуддя ухвалила рішення повернути без розгляду генеральному прокурору Венедіктовій Ірині Валентинівні клопотання про тимчасове відсторонення голови Окружного адміністративного суду міста Києва Вовка Павла Вячеславовича у зв’язку з тим, що долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять доказів належного вручення повідомлення судді про підозру і, відповідно, суддя не набув статусу підозрюваного», – ідеться в повідомленні.

За поданням генпрокурора Вовка мали відсторонити тимчасово «у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності».

«І ВРП, і ОАСК кришують Зеленський з Єрмаком (і замом останнього Смірновим).

Все максимально просто.

1) Зеленський рік не подає законопроект, який розпускає ОАСК. Президент – єдиний, хто може це зробити.

2) Законопроект Зеленського про «судову реформу» ще більше посилює ВРП.

3) ОП в своєму офіційному коментарів заявило, що «судді» ОАСК ще не обвинуваченні і діє презумція невинуватості. Для порівняння, на пресусі Авакова по справі Шеремета президент казав «ймовірних вбивць знайдено», – пише глава Центру Протидії Корупції Віталій Шабунін.

Печерський райсуд Києва 4 серпня 2020 року ухвалив рішення, яким фактично зобов’язав Генпрокурора забрати в НАБУ справу за підозрою голови та суддів ОАСК, а також голови ДСА, та передати її до іншого правоохоронного органу.

3 серпня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи, голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку. Таке рішення є вкрай важливим, адже воно показало, що підозри щодо суддів Окружного адмінсуду Києва, включно з його головою Павлом Вовком, обґрунтовані, і їх можна судити.

Детективи НАБУ 17 липня повідомили про підозру у створенні злочинної організації голові Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову та ще п’ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України Зеновію Холоднюку.

Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи розмов з суддями Окружного адміністративного суду Києва, які свідчать про корупцію в цьому суді і Державній судовій адміністрації.

Джерело статті: “https://korupciya.info/6604-vrp-povernula-genprokuroru-venediktoviy-klopotannya-pro-vidstoronennya-suddi-vovka.html”