Дію «зернової угоди» продовжили ще на 120 днів,

Дію "Чорноморської зернової ініціативи" продовжили ще на 120 днів.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструкутри Олександр Кубраков у Twitter.

"Договір "Черноморської зернової ініціативи" продовжено на 120 днів. Вдячний генсеку ООН Антоніу Гутеррішу, президенту Ердогану, міністру Хулусі Акару та всім нашим партнерам за дотримання домовленостей", – зазначив він.

За його словами, завдяки спільним зусиллям України та партнерів на світові ринки поставлено 25 млн тонн українського зерна.

Раніше повідомлялося, що Туреччина ініціювала переговори щодо продовження дії "зернового коридору" терміном на 120 днів, відповідно до початкового варіанту угоди.

До того представники МЗС Росії заявили, що дію так званої "Чорноморської зернової ініціативи", термін дії якої спливає 18 березня, продовжено на 60 днів, хоча раніше її дія продовжувалася на 120 днів, а Україна та Туреччина пропонували продовжити дію угоди хоча б на рік.

Источник: Конфликты РУ

зерно
Кубраков Олександр
зерновий коридор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *