Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих захворювань

Серцева недостатність вражає в середньому понад 26 млн осіб.

Згідно з новими даними, причиною хвороби можуть бути проблеми зі сном.

Дослідники провели експеримент, який підтвердив цю гіпотезу.

Результати дослідження були опубліковані у флагманському журналі Американської асоціації серця. Було виявлено взаємозв’язок між здоровим сном і серцевою недостатністю.

Дослідження включало дані про 408802 учасників британського біобанку у віці від 37 до 73 років. Спостереження за ними проводилися протягом 10 років, в результаті яких вченим вдалося зареєструвати 5221 випадок захворювання.

Дані підтвердили, що дорослі з найбільш здоровим режимом сну мали на 42% нижчий ризик розвитку серцевої недостатності. Він має на увазі собою підйом вранці, сон по сім-вісім годин на добу, відсутність безсоння, хропіння або надмірної денної сонливості.

Це обсерваційне дослідження вивчало якість сну за основними показниками. Дані про поведінку уві сні збиралися за допомогою запитальників з сенсорним екраном. Професор епідеміології та директор дослідницького центру ожиріння в університеті Тулейна в Новому Орлеані Лу Ци зазначив, що результати підкреслюють важливість поліпшення загального режиму сну для запобігання серцевій недостатності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *