Віталій Безгін про дії КСУ: «Це підрив державності як такий»

Нардеп фракції «Слуга народу» Віталій Безгін очолює підкомітет парламенту з питань адміністративно-територіального устрою. Від початку каденції він займається передусім питаннями децентралізації, а також комунікує від профільного комітету з організаціями місцевого самоврядування. Віднедавна Безгін також очолює один із напрямів у новоствореній Раді з післявоєнного відновлення при президенті.

Добровольці територіальних громад: права та гарантії соціального захисту (СПРАВКА)

Відповідно до нещодавніх змін, визначених ЗУ “Про внесення змін до Закону України “Про основи національного спротиву” щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій” (№ 2237-IX), під час воєнного стану добровольчі формування територіальних громад (далі — ДФТГ) переходять у підпорядкування командирів в/ч Сил ТрО ЗСУ. За рішенням Головнокомандувача ЗСУ вони повністю… Читатать Добровольці територіальних громад: права та гарантії соціального захисту (СПРАВКА)

У МОЗ досі не розробили алгоритм евакуації медперсоналу під час бойових дій

У керівників лікарень немає відповіді, коли під час бойових дій евакуювати команду медичного закладу, пацієнтів. МОЗ мало про це подбати, оскільки війна в країні триває дев’ятий рік. Але не подбало. Методичних рекомендацій немає. Як і державної політики щодо переміщених закладів — куди вони переїжджають, і хто вирішує ці питання.

США нададуть Туреччині десятки нових винищувачів F16 — Байден

Президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон готовий поставити десятки додаткових винищувачів F16 Туреччині, а також велику кількість комплектів для модернізації інших бойових літаків, однак це рішення має ще ухвалити Конгрес США.