Європейська федерація журналістів виступила на підтримку колег, яких переслідують у Криму

 Європейська федерація журналістів виступила на підтримку колег, яких переслідують в окупованому Росією Криму. Звернення генерального секретаря Європейської федерації журналістів Рікардо Ґутьєрреса оприлюднене на сторінці Національної спілки журналістів України у фейсбуці.

Причетні до спецоперацій проти бойовиків розвідники кажуть, що у Єрмака їм погрожували кримінальними справами

 Колишній розвідник із Головного управління розвідки Роман Червінський заявив, що розвідникам, причетним до спецоперації із затримки "ваґнерівців", погрожували з Офісу президента кримінальним переслідуванням.

Эра психологии: какие эксперименты двигали науку в 20 веке?

Наука о человеке прошла длинный путь с того момента, как Уотсон и Рейнер пугали девятимесячного ребенка безобидной крысой. Если бы «малыш Альберт» был жив сегодня, он бы лишь усмехнулся, глядя на то, как ученые пытаются справиться с болью и страданиями, которые отравляют нашу жизнь.

Варварство или гуманизм?

Перемещение культурных ценностей в СССР после Второй мировой: «компенсация» за потери вследствие войны и оккупации или «трофеи войны»? Украина нуждается в честном разговоре и преодолении советских мифов на эту тему.

Населення України зменшиться до 22 мільйонів, поповнять мігранти – НАН

Інститут демографії та соціальних досліджень Національної академії наук прогнозує, що до кінця століття населення України скоротиться до 22 мільйонів, і вирішувати цю проблему доведеться за рахунок мігрантів.

До зброї! Секретар РНБО закликав негайно сформувати сили територіальної оборони ЗСУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов провів міжвідомчу нараду щодо виконання вимог Закону України "Про основи національного спротиву", який, за його словами, є одним з фундаментальних запобіжників в умовах ескалації російської гібридної агресії.

СБУ передала до суду «справу Семенченка»

Служба безпеки України передала до суду обвинувальний акт проти колишнього депутата Верховної Ради Семена Семенченка. Його та ще вісьмох осіб будуть судити за створення приватної військової компанії.